Translate

sobota 12. januára 2013

Tipy na darčeky

...po Vianociach o Vianociach :)...
Dúfam, že ste sviatky prežili v pokoji a radosti ;). Ja áno, zato teraz mám toho v škole až nad hlavu. Práve preto prišiel ten správny prokrastinujúci čas na nový blogový článoček a rovno aj vzhľad celého blogu :). Btw, čo poviete? Fialová je moja obľúbená farba a už mi liezol na nevry obrázok tých krásnych ruží :D tak teraz nemám žiaden na titulke, zato som pridala na bok. V úpravách blogu nie som moc zdatná, tak som si len nahodila fialovú šablónku, pohrala sa s typmi písma a využila super tip na rozdeľovač príspevkov od Domči za čo jej týmto ďakujem :). Každopádne, mne sa to celkovo nový vzhľad blogu páči viac ako predošlý, čo poviete vy? :)

Mám pre vás tipy na darčeky, ktoré som ja dala ako vianočné, ale určite sa zídu aj na neskôr. Sama patrím k januárovým narodeninovým oslávencom :).

 Pred Vianocami mi prišiel domov voňavý balíček plný mydielok, pleťových masiek, či peelingu od Farmy slobody. Robia zdravé produkty z obsahom kozieho mlieka. Fakt odporúčam ak máte niekto citlivú pokožku, problémy s akné, či exémami.


Okrem toho sa nám v byte zhromaždilo zopár keep cupov . Spolubývajúca sa nadchla tým mojím, a tak kúpila jeden sebe aj známym :). Celkovo musím odporučiť vecičky z ekologicko zmýšľajúceho internetového obchodíku mabets, už som tak viac krát nakúpila dobré darčeky, ktoré vždy potešili :) .


Pre milovníkov čokolád, alebo aj ľudí čo neviete, čo by ste im dali je tu chocomaze :). Môžete si vymyslieť svoju vlastnú príchuť dobrej čokoládky. Keď sa neviete rozhodnúť, môžete si kúpiť osvedčené klasiky, alebo aj kombinácie troch čokoládok :).

4 komentáre:

 1. zbožňujem čokoládu a táto vyzerá nádherne, ľutovala by som ju zjesť :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. rozhodne je to veľká nevýhoda týchto mňamiek :D ale myslím, že by si sa po čase zlomila :D

   Odstrániť
 2. ..tú čokoládu by som si dala :)

  OdpovedaťOdstrániť